Dom

XI'AN XINLAND INTERNATIONAL CO.,LTD profil firmy

profil firmy

Xinland jest wiodącym na świecie projektantem i producentem systemów laserowych i urządzeń bezpieczeństwa laserowego, możemy w pełni zrozumieć Twoje rzeczywiste wymagania dotyczące sprzętu laserowego i możliwości analitycznych oraz instrumentów ochrony bezpieczeństwa.Naszym celem jest pomoc w znalezieniu najlepszego wyboru i rozwiązania dla Twoich produktów. Oferowane przez nas opcje modułowe ułatwiły Ci rozszerzenie konfiguracji, gdy Twoje wymagania sąpognieciony lub zmieniony w przyszłości, co poprawi wydajność kosztów.W reklamieNajważniejszą rzeczą jest to, że oferujemy najlepszy produkt w zbyt konkurencyjnej cenie.

 

Chiny XI'AN XINLAND INTERNATIONAL CO.,LTD profil firmy 0

Xinland zajmuje się głównie opracowywaniem produktów bezpieczeństwa laserowego id badania, a my możemy dostarczyć Ci laserowe okulary ochronne, laserowe okno bezpieczeństwa, długość fali ochronnej od 200nm ~ 10600nm, długość fali obejmuje 405nm fioletowy, 450nm i 473nm niebieski, 520nm 532nm zielony, 635nm 660nm czerwonyoraz wiązka podczerwieni 808nm,980nm, 1064nm, 1070nm i 1080

ochrona przed laserem nm, CO2 i 10600nm.Oferowane przez nas produkty bezpieczeństwa laserowego charakteryzują się wysoką gęstością optyczną i dobrym VLT.Wszystkie nasze produkty spełniają chińską normę GJB1762-93, europejską normę CE EN207:1998+A1:2002 oraz posiadamy certyfikat CE.

Status rozwoju Xi'an Xinland International Co., Ltd

 

Xi'an Xinland International Co., Ltd została założona 13 maja 2014 r. w oddziale Lianhu Administracji Przemysłu i Handlu Xi'an.Adres biura znajduje się w Xi'an w prowincji Shaanxi w Chinach.W ciągu ostatnich sześciu lat dostarczaliśmy naszym Klientom produkty wysokiej jakości i humanizowaną obsługę posprzedażną.

Firma zajmuje się głównie rozwojem i badaniami produktów laserowych i produktów bezpieczeństwa laserowego.Obecnie istnieją dwie linie produkcyjne, jedna to produkt laserowy i jego komponenty;drugi to produkty bezpieczeństwa laserowego.Produkty firmy to: laserowa szyba ochronna, laserowe okulary ochronne, niwelator laserowy, wskaźnik laserowy, latarka laserowa, moduł laserowy, światło laserowe itp. Produkty te cieszą się niezmiennie dobrymi komentarzami na rynkach zagranicznych.Firma dostarcza najwyższej jakości produkty z dobrymi systemami kontroli, takimi jak zaopatrzenie materiałowe, produkcja materiałów, przechowywanie materiałów, pakowanie, system kontroli jakości, kontrola przed wysyłką i dobra obsługa posprzedażna.Główny rynek firmy znajduje się w Rosji, Ameryce Północnej i Południowej, Zachodzie i EEuropa wschodnia, strefa Azji Wschodniej i Azji Południowo-Wschodniej itp.

Rozwój Xi'an Xinland International Co., Ltd miał różne kłopoty, można go podzielić na 2 etapy: pierwszy etap to rozpoczęcie od maja 2014 do grudnia 2016. W tym okresie firma głównie otworzył pewne przeszkody w produkcji i dążył do osiągnięcia jakości najpierw w produkcji i badaniach i rozwoju.Od dostawców wymagamy również wysokiej jakości surowców w oparciu o koncepcję jakości i reputacji w pierwszej kolejności.W procesie produkcyjnym jest również ściśle zgodny z krajowymi normami, zapewniając, że każda część w procesie produkcyjnym jest idealna.Jednocześnie aktywnie rozszerzyła niektóre kanały rozwoju handlu zagranicznego na rynkach zagranicznych i położyła solidne podstawy pod przyszły rozwój.

Drugi etap trwa od 2017 roku do chwili obecnej i ten okres to szybki rozwój firmy.W ostatnich latach pod przewodnictwem gubernator prowincji Shaanximent wsparcia politycznego i liderów branży, firma rozwija się szybko.Z jednej strony nadal absorbujemy doskonałe talenty handlu zagranicznego i przyczyniamy się do zrównoważonego rozwoju biznesu firmy.Z drugiej strony znacznie poprawiła się siła działania produktu i promocji w sieci.

 

Rodzaj produktu Xi'an Xinland International Co., Ltd

Pod względem produkcji produktów firma dzieli się głównie na produkty laserowe i sprzęt bezpieczeństwa laserowego.Dzięki wieloletniej integracji z rynkiem firma ma teraz możliwość samodzielnej produkcji i rozwoju.Produkty spełniają normy jakościowe wymagań krajowych i międzynarodowychwymagań i umożliwienia klientom bezpiecznego użytkowania, jest to również ważne wsparcie dla długofalowego rozwoju firmy.

 

Produkty laserowe i ich komponenty

Moduł laserowy OEM obejmuje linię punktową i wiązkę poprzeczną o długości fali 405nm, 450nm, 650nm, 635nm, 520nm, 532nm, 780nm 980nm itp. Tymczasem Xinland ma również różne lasery dpss dla 405nm, 440nm ~ 442nm, 445nm ~ 455nm, 465nm , 470nm,473nm, 520nm,532nm,589nm,635nm~638nm, 650nm~655nm, 671nm,780nm,785nm~792nm, 808nm, 860nm,915nm, 940 nm, 946 nm, 980 nm, 1064 nm, 1177 nm, 1342 nm, 1550 nm, typ rgb.

Światło laserowe jest przeznaczone głównie do użytku komercyjnego i domowego.Komercyjnie zostaną użyte niektóre duże laserowe światła sceniczne i laserowe światła dekoracyjne.Wraz z rosnącą akceptacją różnych działań kulturalnych i przedstawień komercyjnych, moc przenikania lasera oraz bogata kolorystyka i metody wyświetlania są coraz bardziej preferowane przez wszystkich.Firma obecnie produkuje 64 rodzaje produktów laserowych, które są używanena koncerty na dużą skalę lub różne występy.W życiu codziennym wykorzystywane są również na weselach, salach tanecznych, barach, boksach KTV itp.

 

W domu znajdują się małe produkty laserowe, takie jak wskaźniki laserowe i latarka laserowa.Funkcje i kolory wskaźnika laserowego są również zróżnicowane, takie jak nagrywanie i wskazywanie, a kolor można zmienić.Oprócz 500 rodzajów gotowych produktów wytwarzanych przez firmę, może być również wytwarzany zgodnie z wymaganiami użytkowników.Produkty te bardzo różnią się pod względem mocy, kształtu, koloru, zasięgu, funkcji itp. Wskaźnik laserowy jest zwykle używany przez przewodnika wycieczek do zgłaszania plamki świetlnej lub obiektu wskazującego światło podczas zgłaszania lub nauczania.Ponadto latarka laserowa jest również bardzo praktyczna, ale obecne zastosowanie domowe nie jest bardzo rozległe, istnieje pewne zapotrzebowanie w innych krajach, zwykle używane do przygód na świeżym powietrzu, przetrwania na wolności, poszukiwania i ratownictwa,polowanie i tak dalej.

 

Laserowe narzędzia do dekoracji sprzętu domowego opierają się głównie na poziomie lasera.Stosowany głównie w dekoracji inżynierskiej, główne funkcje obejmują: pomiar, czy samolot jest nierówny.Czy pionowa i pozioma płaszczyzna lasera wyjściowego jest pozioma?I może być używany w nocy, a magnes jest silniej adsorbowany.Obecnie dostępnych jest 5 rodzajów produktów, w tym ponad 30 stylów, które mogą zaspokoić potrzeby różnych użytkowników.

Dalmierz laserowy to instrument elektroniczny, który dokładnie mierzy odległość od celu za pomocą parametru modulowanego lasera.Ma zalety szybkiego pomiaru prędkościi mały rozmiar i jest szeroko stosowany w przemysłowych pomiarach i kontrolach.Obecnie produkowany przez firmę dalmierz laserowy dzieli się na trzy modele 40m, 60m i 80m.


Elementy laserowe obejmują różne części laserowe, moduły laserowe, diody laserowe, celowniki laserowe, moduły do ​​cięcia laserowego, celowniki laserowe itp. Istnieje wiele typów, które mogą być dostarczone użytkownikom różnych produktów.

 

Laserowy sprzęt bezpieczeństwa


Lasery są szkodliwe dla ludzkiego ciała.W niektórych szczególnych okolicznościach narażenie na działanie lasera może spowodować uszkodzenie oczu i skóry.Oko jako ważny organ ludzki jest bardzo kruche.Gdy uraz jest bardzo poważny, silna ekspozycja na laser może spowodować uszkodzenie rogówki i siatkówki, co może prowadzić do ślepoty.Ponieważ lasery są szeroko stosowane w życiu, bardzo ważna jest również ochrona lasera.Głównymi produktami ochrony laserowej naszej firmy są okulary ochronne i okno bezpieczeństwa lasera.

Nie ma jednego materiału na soczewki, który byłby odpowiedni dla wszystkich długości fal lub dla wszystkich napromieniowanych laserów, dlatego różne typy okularów ochronnych do lasera mają różne długości fali lasera i ochronę przed promieniowaniem.Obecnie okulary ochronne firmy są produkowane i sprzedawane razem z lampami laserowymi i nadajnikami, a także różne długości fali okularów ochronnych dla różnych klientów.Generalnie istnieją okulary ochronne do produkcji przemysłowej i produkcji inżynieryjnej.Istnieją również okulary ochronne do lasera, które są przeznaczone medycznie dla pacjentów wymagających leczenia laserowego.Firma produkuje ściśle według standardów jakości w produkcji okularów ochronnych do lasera, a obecnie może wyprodukować ponad 300 różnych rodzajów okularów ochronnych do lasera do użytku przez klientów.
Okienko bezpieczeństwa lasera, podczas gdy laser jest szkodliwy dla ludzkich oczu, niektóre lasery o wysokiej energii mogą również powodować szkody dla ludzkiej skóry.Łagodne promieniowanie może zostać spalone, a silne promieniowanie może spowodowaćnowotwór skóry.(długość fali UV 290-320nm). Te różne stopnie uszkodzenia skóry mogą powodować ogromne problemy i uszkodzenia ludzkiego ciała.Dlatego generowanie laserowego okna bezpieczeństwa skutecznie zapobiega takim sytuacjom.W niektórych urządzeniach such jak wycinarki laserowe, markery laserowe, urządzenia drukujące laserem itp. Takie okno bezpieczeństwa nie tylko pozwala operatorowi na efektywną pracę, ale również zapewnia bezpieczeństwo personelu.Firma posiada ponad 80 rodzajów okien ochronnych, w tym różne rozmiary, grubości i taśmy ochronne, które w zasadzie pokrywają prawie wszystkie szkodliwe lasery.

 

 

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

XI'AN XINLAND INTERNATIONAL CO.,LTD XI'AN XINLAND INTERNATIONAL CO.,LTD
1 2
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Firma Handlowa

marki : Xinland

Ilość pracowników : >100

Rok założenia : 2014

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny XI'AN XINLAND INTERNATIONAL CO.,LTD Certyfikaty Chiny XI'AN XINLAND INTERNATIONAL CO.,LTD Certyfikaty